גלריית עבודות אמנות והמערכת הווסטיבולרית

Yitti Benedict                 מפלצת מחלת מנייר באה לתאר את התחושה של תזוזה דווקא בשעות הקטנות.תחושה של אוניהבאמצע ים סוער שנסחפת עם הגלים בליווי קולות טינטון שלא נותנים מנוחה.

This is an art gallery relating to the vestibular symptoms we go through. You are welcome to send your own art work even if you do not know Hebrew. Please send up to 6 works to ruthgold100@gmail.com

רוצים להוסיף לאתר את האמנות שלכם בנושא? אתם מוזמנים לשלוח בשלב זה עד 6 עבודות. אנא שלחו ל  ruthgold100@gmail.com ואוסיף לכם גלריה. אפשר לכלול וידאו בפורמט של Youtube.

אמנית איטי בנדיקט:  לילה עם מחלת מנייר פוטומניפולציה –

shopping   קניות
– shopping קניות Yittie Benedict
stairs (1)
Yittie Benedict מדרגות Stairs

 

I discovered that with unintentionally my art work expresses dizziness and other symptoms. you can find many art works in google under meniere, just be carefule it may cause you dizziness.

אני גיליתי שגם כשאיני מתכוונת לכך, נושא הסחרחורות, הורטיגו, הרגישות לרעש, לצלילים, רגישות לויזואלי וחוסר שיווי המשקל מופיעים בהרבה מעבודותי. כשמסתכלים בגוגל תמונות בנושא  meniere מגלים הרבה תמונות נהדרות שנעשו על ידי חולים.  רק הזהרו: חלק מהם גרמו לי לסחרחורת ויתכן שזה יקרה גם לכם. אם בכל זאת אתם רוצים להסתכל אז כסו את העיניים ותנו למערכת לחזור לעצמה לפני שאתם עוברים לתמונה הבאה – לפני שהסחרחורת מקשה.

תחושות -רות גולדברג Emotions Ruth Goldberg
תחושות -Emotions-  Ruth Goldberg
Ruth Goldberg

 

 

דממה - רות גולדברג  Silence - Ruth Goldberg
דממה – רות גולדברג
Silence – Ruth Goldberg